פרסומת

דלג לתוכן העמוד
לוגו

ספר טלפונים

לשכת ראש מועצה

עמוס נצר
ראש המועצה
לילך לוי
מנהלת לשכת ראש מועצה
עדן ארנפלד
מזכירת לשכת ראש המועצה

לשכת מנכ"ל

אתי לוי
מנכ"לית המועצה
עדן ארנפלד
מזכירת לשכת מנכ"ל

מליאת המועצה

עמוס נצר
ראש מועצה אזורית זבולון
אחמד אבו קמר
חבר מליאת המועצה - אבטין
מאגד עמריה
חבר מליאת המועצה אבטין
חאלד נערני
חבר מליאת המועצה אבטין
שלמה אברהם
חבר מליאת המועצה - אושה
חמודי חאלדי
חבר מליאת המועצה - חוואלד
נטע גולן
חבר מליאת המועצה - יגור
אייל שריג
חבר מליאת המועצה - יגור
יוסף קם
חבר מליאת המועצה - כפר ביאליק
אייל סהר
חבר מליאת המועצה - כפר המכבי
יניב איזנבנד
חבר מליאת המועצה - כפר חסידים א'
איתמר שורקי
חבר מליאת המועצה - כפר חסידים ב'
טל פרסר
חבר מליאת המועצה - נופית
בן מישל
חבר מליאת המועצה - נופית
מורן אבידן
חבר מליאת המועצה - נופית
ענת אופק
חבר מליאת המועצה - רמת יוחנן
חסן איברהים
חבר מליאת המועצה - ראס עלי
אנדראה ירדני
חבר מליאת המועצה - שער העמקים

ניהול מדיה ודיגיטל

יוליה איריס
מנהלת מדיה ודיגיטל

אגף חינוך וחברה

חינוך

אילנית ערן
מנהלת אגף חינוך וחברה
לובנה עמריה
מנהלת הגיל הרך והגנים
עדיאל ארבלי
חשבת אגף חינוך וחברה
עאמר חאלדי
קב"ס
זוהר נוילנדר
מזכירת לשכה - אגף חינוך וחברה ומרכזת הסעות החינוך המיוחד
רחל קרץ
רכזת הגיל הרך ורכזת תכניות מיוחדות
קרן אנגלברג
רכזת כח אדם באגף החינוך

השירות הפסיכולוגי

ערנית מנדל
מנהלת השירות הפסיכולוגי החינוכי
אביגל בר
פסיכולוגית בי"ס כרמל זבולון שכבה חט"ב ופסיכולוגית כיתות לקויות שמיעה

צוות השירות הפסיכולוגי

ערנית מנדל
מנהלת השפ"ח ופסיכולוגית ביה"ס "ניצני זבולון"
דנה כרמי לוזון
פסיכולוגית בית הספר נופית וגני ילדים נופית
גילי בן ארי תורג'מן
פסיכולוגית ב"ס כרמל זבולון - תיכון ובגן השפתי חינוך מיוחד "רותם"
ראפת כיאל
פסיכולוג בי"ס אבטין וגן חינוך מיוחד "תות" באבטין
סופי אחלאם
פסיכולוגית בתי הספר "ראס עלי", גני ילדים באבטין, חוואלד וראס עלי
בר אביגל
פסיכולוגית חטיבת הביניים "כרמל זבולון" וגן תקשורתי "אגס"
אושרת אברג'יל
מזכירת השפ"ח
מוחמד בכרי
פסיכולוג ביה"ס "רמות זבולון"
יונתן בכר
פסיכולוג בבתי ספר חינוך מיוחד "מרום" "משעול" ו"מעיין" בנוסף תיכון שקד , גן בקיבוץ כפר המכבי וגנים בקיבוץ יגור.
יערה צברי
פסיכולוגית בגנים בכפר חסידים, בגן כפר ביאליק, גנים בקיבוץ אושה והגן התקשורת חינוך מיוחד "אגס" בנופית
הדס אלישיב
פסיכולוגית ב"ס ניצני זבולון, גנים בקיבוץ שער העמקים, גנים בקיבוץ רמת יוחנן
ינון טיטלבויים
פסיכולוג בבית ספר "אהבה" וכפר הנוער הדתי

המחלקה לשירותים חברתיים

מזכירות שירותים חברתיים
מזכירות
איטה פינצ'בסקי
מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים
נופית פורמן
מנהלת יחידת ההתנדבות ורכזת מילגאים
איריס סורוג'ון
עובדת מינהל וזכאות, (כולל הסעות)
חן הינדי
עובדת זכאות, מזכירה
חלי יבור
עו"ס שער העמקים; מרכזת היחידה לרווחת הא. הותיק; עו"ס לחוק הגנה על חוסים; רכזת תחום להט"ב.
אמנה שחאדה
עו"ס חוואלד, כפר ביאליק; רכזת משפחתונים, הודעה מרה. עו"ס לחוק נוער
אנג'אם חט'יב
ראס עלי, איבטין (משפחות) ועדת פעוטות בסיכון
דר קופמר
עו"ס; אושה, כפר המכבי; רכזת תחום מוגבלויות;
מייסה ג'מאל
ראש צוות עו"ס לחוק לאדם עם מש"ה
מוחמד קדח
איבטין -עו"ס קהילתי; עו"ס יחידה לטיפול באלימות; עו"ס לסדרי דין
מיטל מוזס הללי
עו"ס נופית, כפר חסידים ורכזת מועדונית אפטר-סקול, רכזת צח"י
נבו פיק
תכנית יתד-צעירים
סוהיר חוסיין
רכזת "ראשית", רכזת מועדוניות בכפרים
רותם וברמן
עו"ס ישובי - יגור; עו"ס סדרי דין
רנא חאלדי
פיתוח שירותים לאזרח הותיק בכפרים, עו"ס איבטין
קלריס ריטל
מ.מ. מנהלת מרכז "חיבורים" לטיפול משפחתי, מטפלת משפחתית
סמר היג'א
עו"ס ישובית ראס עלי ואיבטין; רכזת מעגל בנות.
ליאל שמילה
עו"ס לטיפול בפגיעות מיניות בגירים
מיטל לניאדו
עו"ס, ראש צוות -מדריכה

עו"סים מרחביים בישובים

סמר היג'א
עו"ס ישובית ראס עלי ואיבטין
שרון מגירה
רמת יוחנן+ כפר מכבי ועו"ס לחוק הנוער
אמנה שחאדה
עו"ס חוואלד, כפר ביאליק
אנג'אם חט'יב
ראס עלי, איבטין (משפחות) ועדת פעוטות בסיכון, יו"ר וועדות תכנון טיפול והערכה
דר קופמר
עו"ס; אושה, כפר המכבי
מיטל מוזס הללי
עו"ס נופית, כפר חסידים
רותם וברמן
עו"ס ישובי - יגור; עו"ס סדרי דין
רנא חאלדי
עו"ס איבטין

אגף שירותי קהילה

דני אלימלך
מנהל אגף שירותי קהילה
יעל ספיר
מנהלת תיאטרון יד למגינים - אולם אזורי יגור
זיו ויינגרם
מנהל יישובי הרשות לביטחון קהילתי

ספורט ונוער

ירדן מלכה
מנהלת מחלקת נוער
אורית עדן טרש
מזכירת המחלקה לספורט ונוער
ענת טנא מלכין
מרכז צעירים

דת

הרב יעקב מור יוסף
מנהל מחלקת דת

תחבורה

שמעון בן חמו
מנהל מחלקת תחבורה

מחלקת תרבות

כרמל בן בונאן
מנהלת מחלקת תרבות

הנדסה

רן ברוקנר
מ"מ מהנדס המועצה
רומינה רדליך
מזכירת אגף הנדסה

תברואה ואיכות הסביבה

רחל סלע
מנהלת מחלקת תברואה ואיכות הסביבה
ד"ר עינת וייץ
מ"מ וטרינרית

רישוי וקידום עסקים

רון לוי
מנהל רישוי וקידום עסקים

מחלקת אחזקה ובטיחות בדרכים

מוטי אבאי
מנהל מחלקת אחזקה ואחראי על בטיחות בדרכים

גזברות וכספים

שלום בוצחק
עוזר גזבר
קארן לוי
מנהלת חשבונות ראשית ספקים
טליה ארזי
חשבת שכר
שימרית קסלר
מנהלת חשבונות ראשית
דניאל סוכר
מנהלת חשבונות
דליה אסולין
מנהלת חשבונות
זוהר כתר יערי
רכזת תשלומים

ארנונה וגביה

רימה ארמלי
מחלקת ארנונה וגביה
חן דרעי
מחלקת ארנונה וגביה
דוד דהן
מחלקת ארנונה וגביה
רותי דנטס
מנהלת מחלקת ארנונה וגביה

ממונה על תלונות הציבור

שלמה בוזי
הממונה על תלונות הציבור

חפ"ז - החברה לפיתוח זבולון

מתן ורקר
מנכ"ל חפ"ז
רותם חרובי
מנהל פרוייקטים בחפ"ז
רונן פייר
מנהל תפעול - חפ"ז
יערית גולומביק
מנהלת משרד

חברי דירקטוריון חפ"ז

עמוס נצר
יו"ר דירקטוריון חפ"ז וראש המועצה
אתי לוי
מועצה / מנכ"לית
דפנה דורפמן
נציג ציבור
ניר פאר
נציג ציבור
עו"ד ענת פרץ
נציג ציבור
אברהם ארצי
נציג ציבור
חלאדי חמודי
חבר מליאה
יניב אייזננבנד
חבר מליאה
אייל סהר
חבר מליאה
נדיה שמריהו
עובדת מועצה

משאבי אנוש

היחידה לאיכות הסביבה

בעלי תפקידים

מחלקת תיירות

מרכז דורות

ליאת פאר
מנכ"לית העמותה לחבר הותיק דורות זבולון

הועדה המקומית לתכנון ובניה

רן ברוקנר
מהנדס הוועדה המקומית
אתי בורנשטיין
מזכירת הועדה לתכנון ובניה ורישוי עסקים
ברק גבאי
מזכיר הוועדה המקומית
נדיה גנטיוק
בודקת תכניות ומידענית
אבי בוצ'וק
מנהל פיקוח
שירן אינהורן רוטנברג
רכזת רישוי
אברהם וודג'ה
מפקח תכנון ובניה

כללי

מוקד המועצה
מוקד המועצה נותן מענה 24/7
מרכזיה
מרכזיית המועצה

מחלקת ישובים

תומר דרורי
מחלקת ישובים

מחלקת ביטחון, בטיחות ופיקוח

איתי כרמון
קב"ט המועצה ומנהל מחלקת ביטחון, בטיחות ופיקוח
לילך סהר סגרון
מזכירת מחלקת הביטחון
ראלב עמריה
קב"ט מוס"ח
רותם בן סימון
פיקוח עירוני ווטרינרי
רועי עמר
פיקוח עירוני
אסף רוסלנדר
פיקוח עירוני

המרכז למוזיקה בזבולון

קרן אברהם
מנהלת מרכז המוסיקה בזבולון