פרסומת

דלג לתוכן העמוד
לוגו

ספר טלפונים

לשכת ראש מועצה

עמוס נצר
ראש המועצה
לילך לוי
מנהלת לשכת ראש מועצה
מזכירה
לשכת ראש המועצה

לשכת מנכ"ל

אתי לוי
מנכ"לית המועצה
מזכירת לשכת מנכ"ל
מזכירת לשכת מנכ"ל

מליאת המועצה

עמוס נצר
ראש מועצה אזורית זבולון
יואב זאבי
סגן ראש המועצה
חלף מוסטפה
חבר מליאת המועצה - אבטין
אחמד פנדי
חברת מליאת המועצה אבטין
שלמה אברהם
חבר מליאת המועצה - אושה
חמודי חאלדי
חבר מליאת המועצה - חוואלד
אייל שריג
חבר מליאת המועצה - יגור
ידיד כהן
חבר מליאת המועצה - כפר ביאליק
אייל סהר
חבר מליאת המועצה - כפר המכבי
ג'ובי גלעד ברק
חבר מליאת המועצה - כפר הנוער הדתי
יניב איזנבנד
חבר מליאת המועצה - כפר חסידים א'
אלי דוד
חבר מליאת המועצה - כפר חסידים ב'
רון גולן
חבר מליאת המועצה - נופית
חיים זך
חבר מליאת המועצה - נופית
עודד יניב
חבר מליאת המועצה - רמת יוחנן
חסן איברהים
חבר מליאת המועצה - ראס עלי
רפי רוטנר
חבר מליאת המועצה - שער העמקים

בטחון ובטיחות

איתי כרמון
קב"ט המועצה ומנהלת מחלקת ביטחון
לילך סהר סגרון
מזכירת מחלקת הביטחון
ראלב עמריה
קב"ט מוס"ח

בסיס הפעלה מג"ב ומתמיד

רותם יוגב
שוטר קהילתי
רונן דויד
מפקד המתמיד

אגף שירותי קהילה

דני אלימלך
מנהל אגף שירותי קהילה

ספורט ונוער

עדי אוסמו בלולו
מזכירת המחלקה לספורט ונוער
ענת טנא מלכין
רכזת נוער

דת

הרב יעקב מור יוסף
מנהל מחלקת דת

מחלקת תרבות

הלן בוטנסקי
מנהלת מחלקת תרבות

תחבורה

יוסי דבח
מנהל מחלקת תחבורה

אגף חינוך וחברה

חינוך

אורית שטייף
מנהלת אגף חינוך וחברה
לובנה עמריה
מנהלת הגיל הרך והגנים
רביד ענבר
תקציבאית חינוך
עאמר חאלדי
קב"ס מגזר ערבי ואחראי מלגות מפעל הפייס
עדואן חלדי
מנהל היחידה לקידום נוער
זוהר נוילנדר
מזכירת לשכה - אגף חינוך וחברה ומרכזת הסעות החינוך המיוחד
יערה טייבלום
רכזת ניצנים קייטנות וצהרונים ומזכירת מחלקת הגיל הרך
שרה קופרמן
רכזת נוכחות ומזכירה באגף
חגית כהן ליכטר
מנהלת מרכז למידה וטיפול טלי"א

השירות הפסיכולוגי

ערנית מנדל
מנהלת המחלקה. ליווי: בי"ס ניצני זבולון
אביגל בר
ליווי: בי"ס כרמל זבולון, גני חובה כפר מכבי, אושה

צוות השירות הפסיכולוגי

ערנית מנדל
מנהלת השפ"ח ופסיכולוגית ביה"ס "ניצני זבולון"
דנה כרמי לוזון
פסיכולוגית ביה"ס "אהבה", גני הילדים ברמת יוחנן ובשער העמקים
גיל בן ארי תורג'מן
פסיכולוגית תיכון "כרמל זבולון" גני אושה, גן תלתן (בכפר ביאליק)
ראפת כיאל
פסיכולוג גני הילדים בישובים אבטין ראס עלי וחוואלד
סופי אחלאם
פסיכולוגית בתי הספר "ראס עלי", "אבטין"
בר אביגל
פסיכולוגית חטיבת הביניים "כרמל זבולון" וגן תקשורתי "אגס"
אושרת אברג'יל
מזכירת השפ"ח
מוחמד בכרי
פסיכולוג ביה"ס "רמות זבולון"
יונתן בכר
פסיכולוג בבית הספר: "שקד" , בבתי הספר לחינוך מיוחד "מרום", "מעין" ו"משעל" , גן כפר המכבי וגני כפר החסידים
הללי יבנאי
פסיכולוגית ביה"ס "נופית" וגני הילדים בנופית וכן ביה"ס "כפר הנוער הדתי"

המחלקה לשירותים חברתיים

ג'קי שורק
מנהלת המחלקה לשרותים חברתיים
ויקי שלם
רכזת יחידת ההתנדבות, מנהלת תחנת ש.י.ל., מנהלת רשותית של מעורבות חברתית
איטה פינצ'בסקי
ראש צוות ס.מנהלת ,עו"ס קהילתית, מדריכה
איריס סורוג'ון
עובדת מינהל וזכאות, (כולל הסעות)
קרן רייזלר
עובדת מינהל וזכאות, (כולל גביה)
שרון מגירה
רמת יוחנן עו"ס לחוק הנוער, מעגל בנות
חלי יבור
שער העמקים מרכזת היחידה לרווחת הא. הותיק, עו"ס לחוק הגנה על חוסים, רכזת תחום להט"ב.
אמנה שחאדה
חוואלד, כפר ביאליק רכזת משפחתונים, הודעה מרה
אנג'אם חט'יב
ראס עלי, איבטין (משפחות) ועדת פעוטות בסיכון
חולוד שחאדה
רכזת נתיבים להורות בתי הטף בכפרים
חן סולומון-שחורי
עו"ס אושה , כפר המכבי רכזת תחום מוגבלויות
לירן אבנעים
עו"ס חינוך מיוחד פרוייקט שמע בי"ס כרמל זבולון. נא לפנות באמצעות הודעות טקסט או מייל בלבד
מייסה ג'מאל
ראש צוות עו"ס לחוק לאדם עם מש"ה
מוחמד קדח
איבטין -עו"ס מרחבי ריכוז שיקום שכונות עו"ס יחידה לטיפול באלימות
מיטל מוזס הללי
נופית, כפר חסידים רכזת מועדונית אפטר-סקול
נבו פיק
תכנית יתד-צעירים
סוהיר חוסיין
רכזת "ראשית", רכזת מועדוניות בכפרים
רותם וברמן
יגור רכזת ו. תכנון טיפול, עו"ס לחוק סדרי דין
רנא חאלדי
פיתוח שירותים לא. הותיק בכפרים, עו"ס איבטין (משפחות)
קלריס ריטל
מ.מ. מנהלת מרכז "חיבורים" לטיפול משפחתי, מטפלת משפחתית
זיו ויינגרם
מנהל יישובי למניעת אלימות, סמים ואלכוהול
מרים שחאדה
מטפלת ביחידה לשלום המשפחה

הנדסה

שלום רוזנברג
מנהל האגף ומהנדס המועצה
רומינה רדליך
מזכירת אגף הנדסה
נורית נייגר
קידום פרוייקטים

תברואה ואיכות הסביבה

רחל סלע
מנהלת מחלקת תברואה ואיכות הסביבה
ד"ר אסתי איילי
וטרינרית
דודי שביט
רכז חינוך סביבתי - מועצה אזורית זבולון אימוץ אתר אושא העתיקה

רישוי וקידום עסקים

רון לוי
מנהל רישוי וקידום עסקים

מחלקת אחזקה ובטיחות בדרכים

מוטי אבאי
מנהל מחלקת אחזקה ואחראי על בטיחות בדרכים
דני צנטנר
אחזקת גני ילדים ומבני המועצה

גזברות וכספים

סימונה זילברמן
ראש צוות וחשבת המועצה
ענת זוארץ
עוזרת גזבר
קארן לוי
הנהח"ש מחלקת ספקים
טליה ארזי
חשבת שכר
הלן מועלם שניידר
חשבת שכר
שימרית קסלר
מנהלת חשבונות
טובה גולדהורן
מנהלת חשבונות
סיוון בוהדנה
מנהלת חשבונות
רביד ענבר
תקציבאית חינוך
זוהר כתר יערי
רכזת תשלומים

ארנונה וגביה

רותי דנטס
מנהלת מחלקת ארנונה וגביה

ממונה על תלונות הציבור

שלמה בוזי
הממונה על תלונות הציבור

דוברות

שיר פרסאי ברניב
דוברת המועצה

חפ"ז - החברה לפיתוח זבולון

יערית גולומביק
מנהלת משרד
מתן ורקר
מ.מ מנכ"ל

חברי דירקטוריון חפ"ז

עמוס נצר
יו"ר דירקטוריון חפ"ז וראש המועצה
אתי לוי
מועצה / מנכ"לית
שלום רוזנברג
עובד מועצה / מהנדס המועצה ומנהל אגף הנדסה
דפנה דורפמן
נציג ציבור
ניר פאר
נציג ציבור
עו"ד ענת פרץ
נציג ציבור
אברהם ארצי
נציג ציבור
חלאדי חמודי
חבר מליאה
יניב אייזננבנד
חבר מליאה
אייל סהר
חבר מליאה
נדיה שמריהו
עובדת מועצה

משאבי אנוש

כנרת וולוויץ'
עוזרת מנכ"לית ואחראית משאבי אנוש

היחידה לאיכות הסביבה

בעלי תפקידים

מחלקת תיירות

מרכז דורות

מיכל קציר
מנכ"לית העמותה לחבר הותיק דורות זבולון

הועדה המקומית לתכנון ובניה

רן ברוקנר
מהנדס הוועדה המקומית
אתי בורנשטיין
מזכירת הועדה לתכנון ובניה ורישוי עסקים
ברק גבאי
מזכיר הוועדה המקומית
נדיה גנטיוק
בודקת תכניות ומידענית
אבי בוצ'וק
מנהל פיקוח
שירן אינהורן רוטנברג
רכזת רישוי
אסף רוסלנדר
מפקח תכנון ובניה